‘Aksaray için çalışıyoruz’

‘Aksaray için çalışıyoruz’

AK PARTİ TEŞKİLATI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısında Aksaray için yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile teşkilat çalışmaları değerlendirildi. Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve diğer parti yöneticilerinin katıldığı toplantıda 2021 yılında yapılan çalışmalar ve 2022 yılında yapılması planlanan çalışmalar konuşuldu.


TÜRKİYE’YE VE AKSARAY’A YAKIŞIR
HİZMETLERİMİZİ DEVAM ETTİRECEĞİZ
Tüm dünyayı etkileyen salgın sürecinin olumsuzluklarına ve yıllardır gittikçe güçlenen, büyüyen, dünya kamuoyunda daha fazla söz sahibi olan Türkiye’nin büyümesini engellemeye çalışan iç ve dış güçlere rağmen, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu; “Sağlam duruşları ile Türkiye’nin güçlü geleceğine yürüyüşümüzü sürdürüyoruz” diye konuştu.  Türkiye’ye ve Aksaray’a yakışır hizmetlerin yine AK kadrolarca yapılacağını vurgulayan Aydoğdu şöyle konuştu; “Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, milletimizden aldığımız güçle hizmete devam edeceğiz.”

AKSARAY’IN GELECEĞİ İÇİN
SAĞLAM ADIMLAR ATIYORUZ
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray’ın her noktasına hizmet götürüp, Aksaray’a yakışır hizmetler verebilmek için gece gündüz çalıştıklarını vurguladı. Bu yolda kendilerine destek veren başta Aksaray Halkı olmak üzere, her birimden AK Parti Aksaray teşkilatlarına teşekkür eden Dinçer, tüm potansiyelleri ile Türkiye’nin lokomotifi konumundaki Aksaray’ın kalkınmasının Türkiye’nin kalkınması demek olduğunun bilinci ile Aksaray’ın güçlü geleceği yolunda adımlarını gün geçtikçe hızlandırıp, sağlamlaştırdıklarını belirtti.


‘YILMADAN; YORULMADAN
ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Aksaray’ın geleceğine dair atılan adımların konuşulduğu toplantıyı değerlendiren AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarımıza olan güven ve desteği ile her zaman olduğu gibi Aksaray’ın geleceği için yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Aksaray için çalışmaya devam edeceklerini aktaran Altınsoy; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a projelerimizi ve çalışmalarımızı ilettik, övgü ve tam desteğine mazhar olduk. Cumhurbaşkanımızın teşkilatlarımıza olan güven ve desteği ile Aksaray’da proje ve çalışmalarımızı bir bir hayata geçireceğiz. Aldığımız güçle, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde Aksaray’ımız için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı