Almanya fuarına Katılım istenilen seviyede

Almanya fuarına Katılım istenilen seviyede

Almanya fuarına Katılım istenilen seviyede

Almanya fuarına Katılım istenilen seviyede

 

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri Almanya Köln Usatec İkinci El Makine Fuarı’na yoğun katılım gerçekleştirdi.  Metal işleme, Plastik ve Kauçuk İşleme, Tekstil Makinaları,Tarım Aletleri, Takımlar, Kalıplar, İşleme Merkezleri, Paketleme Makinaları, Robotik ve Otomasyon, Gıda Makinaları, Ahşap İşleme Makinaları, Universal Torna Makinaları, İş Makinaları ve Makine ve Makine Ekipmanları gibi Teknolojinin getirdiği özellikleri taşıyan makinanın 2.Ellerinin sergilendiği fuara ATSO’dan bir çok firma temsilcisi katıldı. Köln Usatec ikinci el makine fuarına Aksaray’dan istenilen katılımın olduğunu belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, “İlimizden fuara istenilen katılımın olması Aksaray’ın teknolojiye sıcak baktığını ve fuarların en büyük pazarlar olduğunu bize bir kez daha gösterdi. Ayrıca bir şeyi daha belirtmek istiyorum ki bu ülkemizin de fuarlara verdiği önemi göstermektedir. Fuar yetkililerinden aldığımız bilgilere göre ev sahibi Almanya'dan sonra fuarın en güçlü ziyaretçi ülkeleri Türkiye, Rusya, Belarus, Ukrayna ve Hindistan'dı. Almanya Köln Usatec fuar ziyaretimiz süresi boyunca Köln Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret etme imkânı bulduk. Bu ziyaret kapsamında Avrupa’nın en gözde ve gelişmiş ülkeler sıralamasında ilk 5 ülkeden birisi olan Almanya’da Ticaret ve Sanayi Odalarının işleyişi hakkında bilgiler aldık. Birçok hizmetin bizim üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetler ile aynı olduğunu gördük. Genel Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun her seferinde dile getirdiği Akreditasyon sisteminin nasıl işlediğinin örneğini Köln Ticaret ve Sanayi Odasında görme imkânını yakaladık. 5 Yıldızlı oda tabirinin sadece görüntü ile alakası olmadığını tamamen hizmet politikasına dayalı olduğunu burada bu ziyaret kapsamında anlamış olduk. İnşallah çok yakında bizim de tamamlayacak olduğumuz Akreditasyon süreci bittiğinde Köln’de, Paris’te, Londra’da hizmet veren Ticaret ve Sanayi Odalarından hiçbir eksiğimiz kalmayacak. Son olarak çok önem verdiğimiz bu fuara iştirak eden değerli üyelerimize, STK Başkanlarımıza ve fuar yetkililerine teşekkür ediyor, şükranlarımı iletiyorum.” dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı