Gençlerin yetişmesinde yol haritası belirlendi

Gençlerin yetişmesinde   yol haritası belirlendi

İLETİŞİM FAKÜLTESİ DANIŞMA KURULU TOPLANDI

Aksaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Danışma Kurulu toplanarak öğrencilerin daha iyi şartlarda yetişmelerinde fikirler değerlendirilerek yol haritası belirlendi.

 Yeni dönemde öğrencilerin ortak eğitim programları ile sahada kendilerini ifade edebilmeleri doğrultusunda alınan kararın yerinde ve doğru bir karar olması görüşünde birleşen kurul üyeleri, öğrencilerin mesleki birikimlerini genişletmek ve alanlarında donanım sahibi olmaları açısından yerel medya ile buluşmaların sağlanacağı programların yapılmasına karar verildi. Mesleki konferanslar ve fakülte bünyesinde kurulan iletişim ajansı vasıtası ile dijital ortamda gazetecilik mesleğine katkılar sunacak olan öğrencilerin kendi alanlarında yetişmelerinde büyük hassasiyet gösterilmesi, başta kurul başkanı olarak İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezahat Duman ve diğer üyeler tarafından titizlikle üzerinde durulan bir konu olarak toplantıya yansıdı. Toplantıda kurul üyelerinin çeşitli önerileri de gündem maddesine alındı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı