İhtisaslaşma çalışmaları verimli biçimde ilerliyor

İhtisaslaşma çalışmaları  verimli biçimde ilerliyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, spor ve sağlık alanındaki ihtisaslaşma çalışmalarında yakaladıkları ivmeyi somut projelerle birlikte bir üst basamağa taşıma gayretinde olduklarını söyledi.
Rektör Şahin, ASÜ’de farklı okullarda ve farklı disiplinlerde çalışmalar yapan akademisyenlerle geleneksel kahvaltı buluşmalarında bir araya geldi. Salgın şartlarına göre planlanan buluşmada ihtisaslaşma çalışmalarına dikkat çeken Prof. Şahin, çalışmaların son derece verimli biçimde ilerlediğini söyledi. İhtisaslaşmanın bir süreç olduğunu ve bu sürecin farklı bilimsel disiplinlerin bir arada çalışması ile daha etkili bir hale gelebileceğini kaydeden Şahin, “Şu ana değin oldukça önemli projeler ortaya çıktı. Pek çok çalışma tamamlandı, devam edenler ve tasarım aşamasında olanlar var. Amacımız Üniversitemiz ve şehrimiz açısından yeni bir hikâye oluşturmak. Bu noktada el birliği içerisinde çalışmayı sürdürüyoruz. Katkı sunan tüm arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Etkinlikte akademik çalışmalar başta olmak üzere, kurum içi diğer hususlara dair istişareler yapıldı ve Rektör Şahin, akademisyenlerin sorularını yanıtladı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı