Önder yöneticilerinden teşekkür ziyareti

Önder yöneticilerinden teşekkür ziyareti

Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin, Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ) bir yanıyla akademik diğer yanıyla sosyal ve kültürel bakımdan şehirle ve sivil toplum kuruluşlarıyla ahenk içerisinde faaliyetler yaptığını söyledi.

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Aksaray Şube Başkanı Yılmaz Akbulut ve beraberindeki heyet, kısa süre önce Aksaray’da düzenlenen 18’inci İmam Hatipliler Kurultay’ına sağladığı katkılar münasebetiyle Rektör Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Akademik faaliyetlerin ASÜ’nün asli vazifesi olduğunu ancak bunun yanı sıra kültür, sanat, spor gibi derinlikli alanlarda da üretim yapma ve üretimlere katkı sunma görevlerinin olduğunu dile getiren Rektör Şahin, “Biz, geçmişten bu yana şehrin tüm dinamikleriyle uyum içinde çalışıyoruz. Mesleki odalar, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları… Üniversitemizin imkânlarını paylaşmaktan ve değer üretmekten mutluyuz. Kısa süre önce Aksaray’ımızda, ülkenin dört bir yanından gelen konukların katılımıyla gerçekleştirilen İmam Hatipliler Kurultay’ına Üniversitemiz ev sahipliği yaptı. Böylesi kapsamlı bir faaliyete katkı sunmaktan biz de son derece memnun olduk. ÖNDER Yöneticilerine ziyaretleri münasebetiyle teşekkür ediyoruz” dedi.

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Aksaray Şube Başkanı Yılmaz Akbulut da ASÜ’nün şehrin en önemli değerlerinden birisi olduğunu belirterek, Rektör Şahin’e çiçek ve plaket takdimiyle teşekkür etti. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı