Üyelerimizi en kapsamlı yapı fuarı ile buluşturduk

Üyelerimizi en kapsamlı yapı fuarı ile buluşturduk

Üyelerimizi en kapsamlı yapı fuarı ile buluşturduk

Üyelerimizi en kapsamlı yapı fuarı ile buluşturduk

 

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) Aksaray genelinde faaliyet gösteren firmaları 37’nci Yapı Fuarına katılımlarını sağlayarak bu anlamda bir organizasyonu daha gerçekleştirmiş oldu. Aksaraylı firmaları yapı sektörünün en büyük fuarı ile buluşturduklarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, “1978'den bu yana Yapı Fuarı düzenleniyor. İstanbul Tüyap’ta düzenlenen bu fuarların,  37’ncisi de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Bu fuarın en büyük özelliği yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli ‘Yapı Fuarı’ olmasıdır. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır. Firmalarımız ile katılım sağlamış olduğumuz Yapı Fuarı -, 81.000 m2 (12 Salon ve Açık Alan) alanda, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 80 ülkeden 1.150 katılımcı ile Balkanlar, Rusya, Ortadoğu Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşımaktadır. Göreve geldiğimiz günden bu yana fuara vermiş olduğumuz önemi devamlı olarak vurguluyoruz. Bu kapsamda birisi ilimiz tarihinde ilk defa düzenlenen Tarım fuarı olmak üzere bu kadar kısa sürede onlarca fuara iştirak ettik. Her zaman söylemiş olduğum gibi fuarlar en büyük pazarlardır. Bizler firmalarımızı büyük pazarlara çıkartmak ve sektörlerinin en iyileri olmaları yolunda yanlarında olmak, onlara verdiğimiz değeri göstermek istiyoruz. Ben bundan sonraki fuarlara firmalarımızın daha çok katılım sağlamalarını bekliyorum.”dedi.

 

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı