Asayiş

Ağır tonajlı araçlara denetim

Yük taşımacılığı yapan araçların taşımacılık faaliyetlerinin mevzuata uygun kesintisiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla denetim faaliyetleri sürüyor Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması, kentte ağır tonajlı tır..

Ağır tonajlı araçlara denetim
banner

Yük taşımacılığı yapan araçların taşımacılık faaliyetlerinin mevzuata uygun kesintisiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla denetim faaliyetleri sürüyor

Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması, kentte ağır tonajlı tır ve fazla yük taşıyan kamyonlara yönelik denetim gerçekleştirdi. Bu kapsamda; Trafik Jandarması ve Aksaray İl Özel İdare ekipleri yasal kapasiteden fazla yük taşıyan, yükü karayoluna dökülecek şekilde branda çekmeden taşımacılık yapan ve trafiği tehlikeye düşüren araçları denetledi. Ekipler tarafından yapılan açıklamada, “Trafik kazalarının en aza indirilmesi ve vatandaşımızın huzurlu seyahat etmesi amacıyla denetim faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL