Gündem

‘Aileden sonra en önemli basamak okuldur’

DİNÇER, ÖĞRENCİLERE YENİ ÖĞRETİM YILINDA BAŞARILAR DİLEDİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte tüm öğrencilere başarılı bir eğitim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkan Dinçer, yeni eğitim..

‘Aileden sonra en  önemli basamak okuldur’
banner

DİNÇER, ÖĞRENCİLERE YENİ ÖĞRETİM YILINDA BAŞARILAR DİLEDİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte tüm öğrencilere başarılı bir eğitim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

Başkan Dinçer, yeni eğitim dönemiyle ilgili yaptığı açıklamada “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim-öğretim dönemine daha başlıyoruz. Okula ilk kez başlamanın heyecanını yaşayan minik yavrularımızla birlikte okullarına tekrar kavuşan sevgili öğrencilerimize başarılar diliyor; öğretmenlerimize, idareci ve velilerimize yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Çocukları geleceğe hazırlayan okulların, bilginin yanında her öğrencinin ilgi ve kabiliyetlerini geliştirerek onlara gerekli bilgi, beceri, davranış kazandıran birer eğitim yuvaları olduğunu aktaran Dinçer, haftanın ilk günü kent genelinde binlerce öğrencinin ders başı yapacağını belirtti.  Başkan Dinçer şöyle konuştu: “İnsan hayatında, aileden sonra en önemli basamak okuldur. Değerli öğretmenlerimizin inancı ve azmine güvenerek geleceğimizin teminatı evlatlarımızın emin ellerde olduğunu biliyoruz. Devletimizin eğitim öğretim alanında yaptıkları her türlü fedakarlık, çaba ve yatırım öğrencilerimiz içindir. Öğrencilerimiz başarıyı yakaladıkça, toplum ve aile olarak bizler de mutlu ve huzurlu olacağız ve geleceğimize o denli güvenle bakacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmen ve velilerimize hayırlı ve verimli olmasını diliyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL