Siyaset

‘AK Parti ezberleri bozmuştur’

AK Parti’nin 20 yıldır, millete efendi olan değil, hizmetkâr olan düşüncesiyle hizmet ürettiğini ifade eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti’nin iktidara gelişinin yıl dönümünde ‘nice 20…

‘AK Parti ezberleri bozmuştur’
banner

AK Parti’nin 20 yıldır, millete efendi olan değil, hizmetkâr olan düşüncesiyle hizmet ürettiğini ifade eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti’nin iktidara gelişinin yıl dönümünde ‘nice 20. yıllara’ duasıyla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine hep birlikte ulaşmak için, durmak yok, yola devam’’ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’ ve ‘Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sözleriyle başlattığı iktidar yürüyüşünün 20. yılında olduklarını söyleyen Altınsoy; “AK Parti, Türkiye siyasetinde ezberleri bozan, milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiştir. Milleti yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla kaderi Türkiye’nin ve Türk milletinin kaderi ile bütünleşmiştir. Türkiye varsa biz varız, Türkiye güçlüyse biz güçlüyüz. Türkiye, bugün ulaştığı öz güvenle, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke konumuna gelmiştir. Bugün Türkiye, 10 yıl önce hayal dahi edemediğimiz şeyleri bir bir gerçekleştirirken, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke haline geldiyse bunu, Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’a borçludur. İlerleyişimiz esnasında elbette çeşitli engellerle karşılaştık. Ülkemizin menfaatleri için ne zaman adım atacak olsak karşımızda emperyalist güçleri ve onların Türkiye’deki basiretsiz maşalarını gördük. Çok şükür aziz milletimizden aldığımız güçle, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve cesaretli duruşu ile bunları bir bir aştık” diye konuştu.

AK Parti’nin 2023 hedeflerine kararlılıkla yürüdüğünü kaydeden Altınsoy sözlerine şöyle devam etti: “İnşallah devrim niteliği taşıyacak, ülkemizi, partimizi 2023 ve 2024 hedeflerimize ulaştıracak nice projelerimizi aynı azim ve kararlılıkla hayata geçireceğiz ve AK Parti olarak ilk günkü aşkımızla, heyecanımızla ve milletimize olan sevdamızla inandığımız yolda yürümeye inşallah devam edeceğiz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası