banner
Gündem

AK Parti heyeti Kapalı Çarşı esnaflarını ziyaret etti

Esnaf ziyaretine katılan AK Parti heyeti 31 Mart Mahalli idareler ve yerel seçimlerinde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e destek istediler BAŞKAN DİNÇER; ‘HALKIMIZIN TEVECCÜHÜNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ’ AK Parti heyeti..

AK Parti heyeti Kapalı Çarşı esnaflarını ziyaret etti
banner

Esnaf ziyaretine katılan AK Parti heyeti 31 Mart Mahalli idareler ve yerel seçimlerinde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e destek istediler

BAŞKAN DİNÇER; ‘HALKIMIZIN TEVECCÜHÜNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ’

AK Parti heyeti Kapalı Çarşıda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yeni dönem için esnafların Belediyeden istek ve taleplerini tek tek dinledi.

Esnafların şehrin ve toplumun aynası olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer “2019 yılında ilk aday gösterildiğimizde esnaflarımız bizlere görüş ve önerilerini sunmuştu. Onların görüş ve önerilerini dikkate alarak 5 yıllık görev sürecimizi istişareye dayalı yönetim anlayışı ile geride bıraktık. Vatandaşlarımızın talebi Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile yeniden aday gösterildik. Yine bu dönemde de esnaflarımızla istişare içerisinde bir yönetim ortaya koyacağız. İstişare ve ortak akıldan aldığımız güçle ve güvenle ilk dönemimizde yapılamaz denilen birçok çalışmayı yaptık. Biz biliyoruz ki gönül gönle değince yol dayanmaz. Bu anlayışla yeni dönemde yenilikçi, katılımcı ve dirençli belediyecilik faaliyetleri gerçekleştireceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası