Siyaset

AK Parti heyeti muhtarlarla bir arada

AK Parti Aksaray il teşkilatı, merkez köy muhtarları ile bir araya gelerek, istek ve talepleri dinledi. Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer..

AK Parti heyeti muhtarlarla bir arada
banner

AK Parti Aksaray il teşkilatı, merkez köy muhtarları ile bir araya gelerek, istek ve talepleri dinledi.

Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Genel Sekreteri Yüksel Çelik, İGM üyeleri, Merkez Köy muhtarları ile köylerin genel durumu hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

‘AKSARAY’IMIZA HİZMET KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Muhtarlardan gelen her türlü talebi imkânlar doğrultusunda karşılamaya çalıştıklarını söyleyen Milletvekili Aydoğdu, “Aksaray’da 2002 yılından bu yana çok büyük yatırımlar oldu. Dokunulmayan köy olmadığını biliyorum, elbette ki eksiklerimiz ve yapacaklarımız vardır. Bu hizmetleri inşallah hep birlikte gerçekleştirmeye gayret edeceğiz. Daha önce muhtarlarımız köylerine yol, su isterken şu anda park, bahçe istiyor. Bu değiştiğimizi gösteriyor. Çok daha iyi işleri hep birlikte yapacağız. Sizler hizmetin ilk adımısınız. Hayal olan birçok hizmeti kazandırdık, kazandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

‘MUHTARLARIMIZLA BİR ARADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Her zaman olduğu gibi bu buluşmadan sonra da bir arada olmaya devam edeceklerini aktaran Milletvekili Altınsoy ise; “Aksaray’ımızın tüm köyünde her bir vatandaşımıza ulaşabilmek için siz muhtarlarımızın desteğini ve görüşlerini çok önemli olarak görüyoruz. İl başkanlığım döneminde AK Parti İl Teşkilatı olarak, bu uğurda her fırsatta köylerimizi ziyaret ederek, sürekli bir araya gelmeye gayret ettik. Hizmetin ülkenin her yerinde, en kilit noktalara dahi götürülmesi hususunda sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Her biriniz kendi bölgelerinizde, hemşehrileriniz tarafından seçilerek bu göreve layık görülmüş değerli hizmet erlerisiniz. Sizler ile her zaman iletişim halinde olarak, Aksaray’ımızın tüm bölgelerine ve hemşehrimize ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Hizmetin en kilit noktalara götürülmesi hususunda muhtarların desteklerinin çok önemli olduğunu dile getiren İl Başkanı Hamza Aktürk, “Türkiye’nin yüzyılına giden yolda muhtarlarımız ile her zaman iletişim halinde olarak, Aksaray’ımızın tüm bölgelerine ve tüm hemşehrimize dokunacağız. Biz her bir hemşehrimiz için her zaman olduğu gibi bugün de, yarında canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tüm muhtarları tek tek dinleyerek talep ve beklentileri not eden AK heyet, muhtarlar tarafından yapılan talep ve isteklerin çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını, her zaman iletişim halinde olacaklarını söyledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası