banner
Gündem

AK Parti heyeti OSB’de

DİNÇER; “AKSARAY OSB’NİN TÜRKİYE’YE KATMA DEĞER KAZANDIRMASINDA İŞÇİ VE YATIRIMCILARIMIZIN EMEĞİ BÜYÜK” Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberinde İl Başkanı Hamza Aktürk ve teşkilat üyeleriyle birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet..

AK Parti heyeti OSB’de
banner

DİNÇER; “AKSARAY OSB’NİN TÜRKİYE’YE KATMA DEĞER KAZANDIRMASINDA İŞÇİ VE YATIRIMCILARIMIZIN EMEĞİ BÜYÜK”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberinde İl Başkanı Hamza Aktürk ve teşkilat üyeleriyle birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti.

Aksaray’dan dünyaya ihracat yapan Kalde ve Aytaç makine fabrikasındaki yönetim kurulu üyeleri ve işçilerle buluşan Dinçer, Organize Sanayi Bölgesine yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı.

50 metrelik yeni bulvar yolunun hizmete alınması ile ulaşımın kolaylaştığını belirten Dinçer mevcut yolda yapılan genişletme çalışması ile ilerde oluşabilecek trafik yoğunluklarının önüne geçtiklerini söyledi.

Aksaray Organize Sanayi Bölgesinin ülke ekonomisine katkı sağlamakta ciddi katkılarının olduğunu söyleyen Başkan Dinçer burada yatırımcıların ve işçilerin büyük emeklerinin olduğunu söyledi. Yatırımcılara ve işçilere teşekkür eden Dinçer, ilk dönemde olduğu gibi yeni dönemde de organize sanayi bölgesindeki gelişmeleri destekleyecek çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Şehrin her noktasında yapılan çalışmalara şahit olduklarını belirten işçiler Dinçer’e yeni dönem içinde talep ve önerilerde bulundular. İşçilerle uzun uzun sohbet eden Başkan Dinçer ve Ak Heyet işçilerden tam destek sözü aldılar. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası