Gündem

AK Parti Heyeti sanayi esnafını ziyaret etti

AK Parti heyeti esnaf ziyaretine çıkarak vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinledi. Ziyarete Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, il yönetimi ve..

AK Parti Heyeti sanayi esnafını ziyaret etti
banner

AK Parti heyeti esnaf ziyaretine çıkarak vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinledi. Ziyarete Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, il yönetimi ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

‘ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAĞIZ’

AK Parti olarak tüm kesimlerle istişarelere büyük önem verdiklerini belirten Aydoğdu “Esnafımızın derdi bizim derdimizdir. Sanayi Sitesinde hizmet veren esnaf ve çalışanlarla bir araya geldik. Onlarla istişareler gerçekleştirdik. Bu istişareler ilimize vereceğimiz hizmetin kalitesini artırma adına büyük önem arz ediyor. Aksaray istişarelerle gelişen, hizmet anlayışını bu yönde belirleyen bir ilimiz. İnşallah bu anlamda önemli işlere imza atacağız. Tabi bu sanayi sitemiz yeni ve daha modern bir yere taşınacak. Taşındıktan sonra esnaflarımız daha geniş alanda daha kaliteli hizmet verecekler. Esnaflarımıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyor, Yeni Sanayi Sitesi’nin yapılmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘SORUNLARIN ÇÖZÜM SÜRECİNİ TAKİP EDİYORUZ’

Her zaman esnafın yanında olduklarını ifade eden Altınsoy ise, “Esnaflarımız ekonomimizin kılcal damarlarıdır. Her biri istihdamları, ekonomik dönüşümüyle ilimize büyük ölçüde destek sağlamaktadır. Onların sıkıntılarını dertlerini dinliyor çözülebilecek olan varsa ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşüyoruz. Bu görüşmelerimiz sadece bir ziyaret değil, hazırlamış olduğumuz ve genel merkeze göndermiş olduğumuz raporlarda sorunlara yer verdiğimiz görüşmelerdir. Biz bu talepleri ya da sorunları Cumhurbaşkanımıza ve ilgili bakanlarımıza iletiyor, çözümü konusunda ki süreci takip ediyoruz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL