banner
Gündem

AK Parti heyetinden OSB’ye ziyaret

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 31 Mart mahalli idareler genel seçimleri için kolları sıvadı. Dr. Evren Dinçer AK Parti heyeti ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet..

AK Parti heyetinden OSB’ye ziyaret
banner

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 31 Mart mahalli idareler genel seçimleri için kolları sıvadı.

Dr. Evren Dinçer AK Parti heyeti ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren BİMS üretim ekipmanları, çimento silosu, motor redüktör üretimi yapan AKEM Makina firmasını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Başkan Dinçer’e merkez ilçe Başkanı Muammer Gür ve Belediye meclis üyeleri eşlik etti.

 

‘GÖNÜLLERE KÖPRÜLER KURDUK’

 “Kentimizin asıl sahibi olan hemşehrilerimizden asla kopmadık ve kopmayacağız” diyen Başkan Dinçer, “İlimizin marka bir şehir olması adına gönül birliği yaptığımız hemşehrilerimizle sürekli iç içeyiz. Kentimizi yeniden inşa ederken, asla vatandaşlarımızdan kopmayacağımızın da sözünü vermiştik. Göreve gelmemizin akabinde ise sürekli vatandaşlarımızın evlerinde, düğünlerinde, özel, mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olduk. Bu sayede gönüllere köprüler kurduk” diye konuştu.

 

‘HALKIMIZI DİNLİYOR VE PROJE ÜRETİYORUZ’

 Projelerin oluşmasında vatandaşlarla beraber olmanın çok büyük faydalarını gördüklerini vurgulayan Başkan Dinçer, “Hemşehrilerimizle beraber olmak ve onların içinde yer almak işleyişte de çok fayda sağlıyor. İlimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın görmek istediklerini onlardan dinliyor ve proje üretiyoruz. Bu sayede biz de hemşehrilerimize gözünden bakış imkanına sahip oluyoruz. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Aksaray Organize Sanayi bölgesinin Türkiye’nin en hızlı büyüyen Organize Sanayi bölgelerinden biri olduğuna işaret eden Başkan Dr. Evren Dinçer,“İçerisinde Türkiye’nin ve Dünyanın önemli markalarının yer aldığı binlerce insanımıza istihdam sağlayan Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren AKEM Makine sanayi gibi ülkemizin yüz akı firmalarımız ülkemizin ihracatını arttırarak dış ticaret açığının azalmasına, ülkeye döviz girmesine katkıda bulunuyorlar. Şehrimiz kendisinden her yönüyle söz ettiren, takdir edilen konuma gelmiştir. Şehrimize katkı sağlayan kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerine ve paydaşlarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Zira OSB’ler ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan en önemli can damarlarımızdır” ifadelerini kullandı.

Daha sonra fabrika yetkililerinden yapılan üretim hakkında bilgiler alan Başkan Dinçer bir süre çalışan personelle hasbihal etti. Dinçer, “Sizlerin bu şehre çok büyük hizmetleri, emekleri var. Sizlerin şahsında tüm organize sanayimizdeki kardeşlerimize kolaylıklar diliyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası