Gündem

AK Parti Kadın Kollarından ‘Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun’ kampanyası

AK Parti Aksaray Kadın Kolları Başkanlığı, asrın felaketinin yaşandığı 11 ildeki yaraların sarılmasına destek amacıyla ‘Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun’ isimli mutfak seti kampanyası başlattı. Mutfak seti kolilerinin, kalıcı konutlar bir..

AK Parti Kadın Kollarından ‘Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun’ kampanyası
banner

AK Parti Aksaray Kadın Kolları Başkanlığı, asrın felaketinin yaşandığı 11 ildeki yaraların sarılmasına destek amacıyla ‘Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun’ isimli mutfak seti kampanyası başlattı.

Mutfak seti kolilerinin, kalıcı konutlar bir yıl içinde teslim edilene kadar çadır ve konteynerlerde geçici süre kalacak ailelerin mutfak malzemesi ihtiyacının karşılanması amacıyla bölgeye gönderileceğini aktaran Kadın Kolları Aksaray İl Başkanı Ferhan Polat, “Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun” mutfak seti kampanyasının Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından ülke genelinde uygulandığını kaydetti ve “Biz de ilçe teşkilatlarımızla birlikte deprem bölgemizde sıcak sofraların yeniden kurulmasına destek vermek için harekete geçtik” dedi.

Depremin yaralarını sarmak, vatandaşların yanında olmak için çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Polat, çadır ve konteyner kentlerin öncelikli ihtiyaçlarından birinin de mutfak gereçleri olduğunu aktardı.

İlk günden itibaren depremden etkilenen vatandaşların yanında yer aldıklarını ifade eden Polat, “6 Şubat itibarıyla gerek nakdi gerekse ayni yardım çalışmalarımızı gayretle sürdürüyoruz. Genel Merkezimizin yönlendirmesiyle deprem bölgelerinde bizzat sahada çalışarak hem vatandaşlarımızın yanında yer aldık hem de ihtiyaçların belirlenmesine katkı verdik. Bu nedenle depremin yaşandığı illerde vatandaşlarımızın mutfak eşyası ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız ‘Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun’ mutfak seti kampanyası başlattı. Kampanyamız teşkilat mensuplarımız yanı sıra tüm vatandaşlarımıza açıktır. El birliği ile bir araya getireceğimiz ve içinde mutfak eşyasının yer alacağı kolilerimizi deprem bölgesindeki kardeşlerimize göndereceğiz. Kardeşlerimizin sıcak sofralarının yeniden kurulmasına destek vermek isteyen tüm hemşerilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyorum” çağrısında bulundu. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası