Siyaset

Aksaray Akşener’i misafir edecek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yarın bir dizi ziyaret için Aksaray’a gelecek. Akşener’in ziyaretine ilişkin bilgiler veren Aksaray Milletvekili Ayhan Erel; “Genel Başkanımız, 12 Ağustos Cuma günü saat 11.00’de..

Aksaray Akşener’i misafir edecek
banner

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yarın bir dizi ziyaret için Aksaray’a gelecek. Akşener’in ziyaretine ilişkin bilgiler veren Aksaray Milletvekili Ayhan Erel; “Genel Başkanımız, 12 Ağustos Cuma günü saat 11.00’de kent meydanında olacak. Aksaray halkına hitap edecek olan genel başkanımız, esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek dertlerini dinleyip, İYİ Parti iktidarıyla sorunların çözümüne ilişkin bilgiler aktaracaktır. Daha sonra Ortaköy ve Ağaçören ilçelerini ziyaret edecek olan genel başkanımızı Aksaray’dan uğurlayacağız” dedi.

‘AKSARAY KARARLILIĞINI GÖSTERECEK’

‘Aksaray’ın ve kıymetli hemşirelerimizin sorunlarını ve çözümlerini çok iyi biliyoruz” diyen Erel, sözlerini şu ifadelerle noktaladı: “Hem ülkemizde hem de Aksaray’da İYİ Parti çatısına vatandaşlarımız her geçen gün artarak ve teveccüh göstererek geçiş yapıyor. İYİ’lerin iktidarında tüm sorunlarımızı çözeceğiz. Genel Başkanımız Akşener’in Aksaray ziyaretinde de Aksaray’ın bu kararlığını kendilerine göstereceğiz.” Haber: Şeyda COŞAR

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL