banner
Gündem

Aksaray Baro ailesine 7 avukat daha dahil oldu

 Aksaray Baro’sunda ruhsat almaya hak kazanan 7 Avukatın yemin töreni gerçekleştirildi ve avukatlık ruhsatları verildi. Avukatlık yemini yaptırılan Hayrettin Bayrakcı, Engin Can korkmaz, Muhammed Fevzi Karsandı, Ramazan Özçifçi, Ekin İnci,..

Aksaray Baro ailesine 7 avukat daha dahil oldu
banner

 Aksaray Baro’sunda ruhsat almaya hak kazanan 7 Avukatın yemin töreni gerçekleştirildi ve avukatlık ruhsatları verildi. Avukatlık yemini yaptırılan Hayrettin Bayrakcı, Engin Can korkmaz, Muhammed Fevzi Karsandı, Ramazan Özçifçi, Ekin İnci, Ömer Aslan ve Nisa Özkaya’nın avukatlık ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ferit Köse taktim etti. Törende konuşan Köse; “Bugün, meslektaşlarımızın hayatlarındaki önemli en önemli anlardan birine tanıklık etmek üzere toplandık.  Ruhsat töreninde sizlerle bir araya gelmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Bu anlamlı günde, meslektaşlarımızın Aksaray Barosu ailesine katılmalarını bu ailenin bir parçası olmalarını tescil etmek amacıyla buradayız. Meslektaşlarımız bugün sadece bir avukatlık ruhsatını almakla kalmayacak; aynı zamanda hak savunucusu ve adalet savaşçısı olma yolculuğunda ilk adımlarını atacaklar.  Bu yolda başarılar elde etmek, öğrenmek ve adaletin terazisini dengede tutmak büyük bir sorumluluk gerektirir. Ancak meslektaşlarımızın sahip oldukları bilgi, beceri ve karakterlerinin, bu yolda emin adımlarla ilerlemelerini sağlayacaklarına yürekten inanıyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası