Gündem

Aksaray belediyesi 475 çocuğu sünnet ettirdi

Aksaray Belediyesince toplu sünnet şöleni düzenlendi. Şölen kapsamında 475 çocuk, üstü açık otobüslerle şehir turu attı. Gezi sonrası Kılıçaslan Parkı’na gelen çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı, ikramda bulunuldu. Belediye Başkanı Dr…

Aksaray belediyesi 475 çocuğu sünnet ettirdi
banner

Aksaray Belediyesince toplu sünnet şöleni düzenlendi. Şölen kapsamında 475 çocuk, üstü açık otobüslerle şehir turu attı. Gezi sonrası Kılıçaslan Parkı’na gelen çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı, ikramda bulunuldu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi:  “İkinci Geleneksel Sünnet Şöleni’ni gerçekleştirdik. 475 çocuğumuzu yıl içinde belirli zaman aralıkları ile sünnet ettirdik. Düzenlediğimiz etkinliklerle onlara unutulmaz bir gün hazırladık. Çocuklarımız çok mutlu oldular ve unutulmaz bir anı yaşatmak için aileleriyle zaman geçirdik. Tüm sünnet olan çocuklarımızı tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

3 yaşındaki oğlu Eymen’i sünnet ettiren   Zeynep Oflaz, “Oğlumuzu sünnet  ettirdik. Bizleri bu duyguyu yaşatan belediye başkanımıza teşekkür ederiz. Burada yemeğimizi yedik, eğlendik, çok güzel bir gün geçirdik. Daha sonra üstü açık araçlarla şehir turu yaptık. Oğlum Eymen’in de buradaki çocuklarla unutulmaz bir anısı oldu” diye konuştu.

Başkan Dinçer, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sünnet işlemini yapan doktorlara plaket hediye etti. Etkinliğe Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, daire müdürleri, STK başkanları sünnet olan çocuklar ve aileleri katıldı. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL