Gündem

Aksaray Belediyesi taşınmaz satışı için ihale duyurusu yaptı

Aksaray Belediyesi, mülkiyeti Belediye’ye ait olan taşınmazların satışı için ihale duyurusunda bulundu. Aksaray Belediyesi, Laleli Mahallesindeki arsaları ve Piri Mehmet Paşa Çarşısındaki dubleks mağaza ve ofisleri ihale usulü ile satışa..

Aksaray Belediyesi taşınmaz satışı için ihale duyurusu yaptı
banner

Aksaray Belediyesi, mülkiyeti Belediye’ye ait olan taşınmazların satışı için ihale duyurusunda bulundu. Aksaray Belediyesi, Laleli Mahallesindeki arsaları ve Piri Mehmet Paşa Çarşısındaki dubleks mağaza ve ofisleri ihale usulü ile satışa çıkartacak. Aksaray Belediyesi hizmet binası içerisinde yer alan Belediye Meclis salonunda gerçekleşecek olan ihaleler 2886 sayılı D.İ.K 35. ve 45. maddelerine göre kapalı ve açık artırma usulü ile satılacak.

Şehrin en işlek noktalarından biri olan Piri Mehmet Paşa Çarşındaki dubleks mağaza ve ofislerin satış ihalesi 17 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’da yapılacak.  Laleli Mahallesindeki arsaların ihalesi ise 27 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak. Aksaray Belediyesine ait taşınmazların ihalesine katılacak vatandaşlar ihale detayları hakkında detaylı bilgiyi 0382 213 52 13 numaralı hatlardan alabilecekler. (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL