Gündem

Aksaray Belediyesi yolları kış şartlarına hazırlıyor

Aksaray Belediyesi ekipleri hava şartlarının elverişli hale gelmesi ile başlattığı sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyor. İlkbahar aylarında başlayan yol yapım çalışmaları bugüne kadar aralıksız bir şekilde sürdürüldü. Aksaray Belediyesi..

Aksaray Belediyesi yolları kış şartlarına hazırlıyor
banner

Aksaray Belediyesi ekipleri hava şartlarının elverişli hale gelmesi ile başlattığı sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

İlkbahar aylarında başlayan yol yapım çalışmaları bugüne kadar aralıksız bir şekilde sürdürüldü. Aksaray Belediyesi şantiyelerinde 2023 yılında üretilen 130 bin ton sıcak asfalt yol yapım çalışmaları kapsamında kullanıldı. 4,5 yılda 580 bin ton sıcak asfaltla 450 kilometrelik yol yapım çalışması gerçekleştiren Belediye ekipleri hava şartlarının elverdiği ölçüde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlara kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek için birçok çalışma gerçekleştiren Aksaray Belediyesi ekiplerinin 4,5 yılda yaptığı sıcak asfalt ve altyapı çalışmaları rekor seviyelere ulaştı. Görev süreci boyunca mahalle sakinlerinin ve muhtarların taleplerini karşılıksız bırakmayan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Belediye ekiplerinin İstiklal Mahallesindeki yolların yenilenmesi için talimat verdi. Başkan Dinçer’in talimatları doğrultusunda çalışmalara başlayan ekipler İstiklal Mahallesindeki 15 metre ve 10 metre genişliğindeki alt yapı eksiklikleri giderilmiş 6 sokakta çalışmalara başladı.

Şehir genelinde yapılan yol ve altyapı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, tek amaçlarının vatandaşlara kesintisiz ve kaliteli belediyecilik hizmeti vermek olduğunu söyledi. Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Göreve geldiğimiz günden beri hep söylüyoruz altyapı altyapı altyapı. Şehrimizin öncelikle altyapı haritasını çıkardık, nerelerde eksiğimiz varsa ivedilikle bunu raporladık. Biliyorsunuz altyapı belediyecilikte zor ve meşakkatli bir iş ama altyapı yapılmadan üstyapı olmaz bunu biliyorduk. Çalışmalara başladık, alt ve üst yapı çalışmalarımız ile zirveye çıktık. Vatandaşlarımıza her alanda kaliteli ve konforlu belediyecilik hizmetleri vermek için başlattığımız yol yapımı ve asfalt sezonumuza devam ediyoruz. Hava şartlarının elverişli olduğu müddetçe yol yapım çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası