banner
Gündem

Aksaray belediyesinin en beğenilen projeleri vatandaşa soruldu

Aksaray Belediyesinin 4,5 yılda hayata geçirdiği projeler vatandaşlara soruldu. Şehir merkezinde yapılan çalışmada vatandaşlar Aksaray Belediyesinin yaptığı 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu, Çorba Evleri, Kitap Konakları ve Kentsel Dönüşüm projelerini..

Aksaray belediyesinin en beğenilen projeleri vatandaşa soruldu
banner

Aksaray Belediyesinin 4,5 yılda hayata geçirdiği projeler vatandaşlara soruldu.

Şehir merkezinde yapılan çalışmada vatandaşlar Aksaray Belediyesinin yaptığı 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu, Çorba Evleri, Kitap Konakları ve Kentsel Dönüşüm projelerini beğendiklerini söylediler.

Türkiye’de örnek sosyal belediyecilik hizmetleri ile adına çorba evleri projesinin oldukça önemli olduğunu ifade eden vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde belediyenin ilk sosyal hizmeti ile karşılaştıklarını söylerdiler.

Kentsel Dönüşüm projesine de tam not veren vatandaşlar özellikle depremlerle dönüşümün elzem bir durum olduğunu ve Aksaray Belediyesi tarafından Hamidiye Mahallesinde başlatılan projenin önemli olduğunu kaydetti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası