Asayiş

Aksaray Emniyeti gece gündüz teyakkuzda

Aksaray Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğünce 10-16 Temmuz tarihleri arasında, suç ve suçlularla mücadele edilmesi, vatandaşların huzur ve güven duygusunun artırılmasına yönelik gündüz ve gece çalışmalarını sürdürüyor. Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları..

Aksaray Emniyeti gece gündüz teyakkuzda
banner

Aksaray Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğünce 10-16 Temmuz tarihleri arasında, suç ve suçlularla mücadele edilmesi, vatandaşların huzur ve güven duygusunun artırılmasına yönelik gündüz ve gece çalışmalarını sürdürüyor.

Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda yapılan çalışmalarda 3 bin 198 şahsın GBT sorgusu yapıldı ve 29 aranan şahıs yakalandı. Toplam 40 yıl 11 ay hapis cezası bulunan 11 şahıs tutuklanarak Aksaray Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edildi.

Muhtelif suçlara karışan 174 kişi hakkında da adli işlem yapıldı, 14 kişi gözaltına alındı ve 2 şahıs tutuklanarak Aksaray Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edildi.

Denetimlerde ise 396 araç kontrol edildi. 2 adet şasesi kazınmış motosiklet,6 adet ruhsatsız tabanca ile birlikte 27 adet fişek, 3 adet ruhsatsız kurusıkı tabanca ile birlikte 1 adet fişek, 2 adet ruhsatsız pompalı tüfek, 5 ayrı şahıstan,  8,28 gram metamfetamin maddesi, 30,73 sentetik kannabionid bonzai maddesi ele geçirildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası