banner
Siyaset

‘Aksaray hak ettiği hizmeti İYİ’lerle alacak’

Aylar öncesinden başladığı seçim çalışmalarını devam ettiren ve ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, iktidar partisinin Aksaray’ı görmezden geldiğini ve Aksaray’ın hizmet mağduru olduğunu ancak asla..

‘Aksaray hak ettiği  hizmeti İYİ’lerle alacak’
banner

Aylar öncesinden başladığı seçim çalışmalarını devam ettiren ve ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, iktidar partisinin Aksaray’ı görmezden geldiğini ve Aksaray’ın hizmet mağduru olduğunu ancak asla sahipsiz olmadığını belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında, Atatürk Bulvarı esnaflarıyla buluşan Karacaer, Milletvekili Turan Yaldır’ın da katıldığı ziyarette esnafların sorunlarını dinledi.

‘AKSARAY’DA DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ’

Aksaray’da değişim zamanının geldiğini vurgulayan Karacaer, esnafların gösterdiği ilgi ve desteğe teşekkür etti. Aksaray’a değer katacak ve Aksaray’ın geleceğine yön verecek projelerin hazır olduğunu belirten Karacaer, “Aksaraylı hemşerilerimin her seçimde çuval çuval destek verdiği iktidardan,  Aksaray hak ettiği hizmeti alamamıştır. Her seçim zamanı gündeme gelen tren ve havaalanı sözü yerine getirilmemiştir. Şehrimizin ulaşım, su ve konut sorunları çözülememiştir.  Esnafın can çekiştiği, emeklinin düşük maaşla açlık sınırına mahkûm edildiği ülkemizde vatandaşlar artık değişim zamanının geldiğini haykırmaya başladılar. Aksaray’da değişim zamanı geldi, artık yeter. İyi kadrolar hizmet etmek için hazır.   Aksaray hak ettiği hizmetlere İYİ kadrolarla kavuşacaktır” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası