Gündem

‘Aksaray için üreteceğiz’

ATSO BAŞKANI KOÇAŞ, TOBB TİCARET VE SANAYİ ODALARI KONSEY BAŞKAN YARDIMCISI OLDU Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, TOBB 79. Genel Kurulunda 180 Ticaret ve..

‘Aksaray için üreteceğiz’
banner

ATSO BAŞKANI KOÇAŞ, TOBB TİCARET VE SANAYİ ODALARI KONSEY BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, TOBB 79. Genel Kurulunda 180 Ticaret ve Sanayi Odasının yer aldığı 30 kişilik Konseyde Başkan Yardımcısı oldu.

TOBB üst kurullarında görev alan ATSO Başkanı Koçaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel kurulumuzda delegelerimizin takdiri ile 180 Ticaret ve Sanayi Odasının yer aldığı konseyde şahsım başkan yardımcısı seçilmiştir. Ülkemizin ve şehrimizin ticaretine ve sanayisine yönelik olarak yaptığımız çalışmalar aldığımız bu görev neticesinde çok daha ileriye gidecektir. Aksaray için üretecek, projeler geliştirecek ve üyelerimizin sorun, talep ve önerilerini gerekli tüm mecralara ileteceğiz. Bugüne kadar iş dünyamızın her daim yanında olan ve bizlere sonuna kadar destek çıkan TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bize bu görevi tevdi etmesinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, şehrimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası