banner
Gündem

‘Aksaray teşkilatımızdan memnunuz’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “31 Mart yerel seçimlerde Aksaray teşkilatımızın gayret ve özverili çalışmaları sonucu güzel sonuçlar aldık. Aksaray teşkilatından memnunuz” dedi…

‘Aksaray teşkilatımızdan memnunuz’
banner

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “31 Mart yerel seçimlerde Aksaray teşkilatımızın gayret ve özverili çalışmaları sonucu güzel sonuçlar aldık. Aksaray teşkilatından memnunuz” dedi.

Aksaray ziyaretinin temel amacının 31 Mart seçim sonuçlarını değerlendirmek olduğunu aktaran Yılmaz, “Seçim sonuçları demokrasinin bir güzelliğidir. Sandıktan çıkan sonuçlar milletimizin kararı başımızın tacıdır. Muhakkak ki bazı eksiklerimiz var ki bazı yerlerde oy düşüşlerimiz var. Bu sonuçlar bizim yol haritamız olacaktır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Aksaray teşkilatlarının özverili çalışmalarını da takdir ettiğini dile getiren Yılmaz, “31 Mart seçimlerinde Ramazan oruçlu ağzıyla gece gündüz demeden çalışan teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun, azimleri hiç eksilmesin. Gerek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, gerekse 31 Mart yerel seçimlerde Aksaray teşkilatımızın gayret ve özverili çalışmaları sonucu güzel sonuçlar aldık. Genel itibari ile AK Parti Aksaray teşkilatından memnunuz” açıklamasında bulundu.

AK Parti’nin milletin mesajlarını dikkatle dinlediğini ve bu mesajları gelecekteki yol haritasına dönüştürdüğünü ifade eden Yılmaz, “Milletimizin sandıktan çıkan değerlendirmesini talimat olarak görüyoruz ve bunu başımıza tac ediyoruz. Diğer siyasi partiler hoşlarına gitmeyen sonuçlara gerekçe ararken, biz milletimizin mesajını doğru okuyup, yol haritasına çeviren bir siyasi hareketiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası