banner
Gündem

Aksaray’a 7 branşta 82 hekim ataması yapıldı

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy’un Aksaray heyetiyle birlikte yaptığı girişimler sonucunda Sağlık Bakanlığı tarafından Aksaray’a tek seferde 7 branşta 82 hekim..

Aksaray’a 7 branşta 82 hekim ataması yapıldı
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy’un Aksaray heyetiyle birlikte yaptığı girişimler sonucunda Sağlık Bakanlığı tarafından Aksaray’a tek seferde 7 branşta 82 hekim ataması yapıldı.

SAĞLIKTA TÜM SORUNLAR ORTADAN KALKACAK

Tek seferde 82 hekimin atanmasının önemine dikkat çeken Milletvekili Cengiz Aydoğdu; “Tek seferde 82 hekimin atanması çok önemliydi. Bu atamalar ile hekim sıkıntımız büyük ölçüde çözülecek. Bunun yanında fiziki alanda da önemli çalışmalarımız var. En kısa zamanda onları da çözdüğümüzde ilimizdeki sağlık alanında bir sıkıntı kalmayacak. Atamalardan dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya teşekkür ederim” dedi.

‘EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Kentteki sağlık ordusuna bu atamaların güç katacağını ifade eden Milletvekili Hüseyin Altınsoy; “Aksaray merkez ve ilçelerimizde çeşitli branşlarda hizmet sunmak üzere yapılan toplamda 82 hekim ataması hayırlı, uğurlu olsun. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, hekimlerimize görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

‘YAKIN ZAMANDA DA 11 HEKİM ATANMIŞTI’

Aksaray heyetiyle yaptıkları ziyaretlerin ve gayretli çalışmaların sonuç verdiğini aktaran Aktürk, “Sağlık Bakanlığımız tarafından ilimize 1 aile hekimliği, 1 anatomi uzmanı, 1 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 dahiliye, 1 radyoloji, 1 romatoloji ve 76 pratisyen hekim ataması yapıldı. hekimlerimize ve Aksaray’ımıza hayırlı olsun. Yakın zamanda da Aksaray’a 11 hekim atanmıştı. Sağlık alanındaki çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası