Gündem

Aksaray’a bir sosyal donatı alanı daha kazandırılıyor

Aksaray Belediyesi ekipleri, ‘Hasan Dağı Bozkurt’ düzlüğünde bulunan mesire alanında başlattığı çalışmalara devam ediyor Aksaray’da ailelerin piknik yapabilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri yeni bir sosyal donatı alanı oluşturmak için..

Aksaray’a bir sosyal donatı alanı daha kazandırılıyor
banner

Aksaray Belediyesi ekipleri, ‘Hasan Dağı Bozkurt’ düzlüğünde bulunan mesire alanında başlattığı çalışmalara devam ediyor

Aksaray’da ailelerin piknik yapabilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri yeni bir sosyal donatı alanı oluşturmak için başlatılan ‘Hasan Dağı Mesire’ alanında çalışmalar sürüyor.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, bu sosyal donatı alanı ile vatandaşları doğa ve temiz havayla buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Restore çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Dinçer,“Şehir merkezi dışında gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz arasında değerlendirdiğimiz Hasan Dağı mesire alanında, vatandaşlarımız konforunu gözardı etmeden doğa ile iç içe olmalarını istiyoruz. Mesire alanına Giriş Tagı ile birlikte serbest piknik alanları, karavan park ve çocuk oyun alanlarını da yeniliyoruz. Piknik alanımızda kafeterya olacak, mescit ve lavabolar yer alacak. Hasan Dağının eşsiz doğasından vatandaşlarımızın en güzel şekilde yararlanması için mesire alanımızda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL