banner
Siyaset

Aksaray’da gençlerin adresi MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, iftar sonrası Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nde gençlerle buluştu. ‘Sokağın sesini ve gençlerimizin isteklerini dinledik’ diyen Çıtak, Aksaray’ın geleceği adına gençlerle fikir..

Aksaray’da gençlerin adresi MHP
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, iftar sonrası Ebulfeyz Elçibey Caddesi’nde gençlerle buluştu.

‘Sokağın sesini ve gençlerimizin isteklerini dinledik’ diyen Çıtak, Aksaray’ın geleceği adına gençlerle fikir alışverişinde bulundu.

Gençlerin değişimden yana olduğunu ve bu değimin adresinin MHP olduğunu aktardıklarını ifade eden Çıtak; “Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla tüm şehri kucaklayarak birlik ve beraberlik içerisinde bir yönetim anlayışıyla şehrimizi yöneteceğiz” dedi.

Gençlerin siyasi sürece katılımının ülkenin geleceği açısından büyük bir öneme sahip olduğunu aktaran Çıtak; “Her fırsatta gençlerimizle bir araya geliyoruz. Yoğun ilgi ve teveccühlerini karşılıksız bırakmıyoruz. Bizleri yürekten kucaklayan, desteklerini açık yüreklilikle yansıtan tüm gençlerimize teşekkür ediyoruz. Ziyaretlerimizde geleceğimizin teminatı gençlerimiz, Aksaray’ın geleceği adına bizlerle samimi olarak görüşlerini paylaşıyor. Aksaray’da artık farklı bir hizmet anlayışı olması gerektiğini vurgulayan gençlerimizin adresi MHP. 31 Mart’ta gençlerimizin de desteğiyle Aksaray’da büyük bir değişimle MHP belediyeciliğini başlatacağız” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası