Gündem

Aksaray’da hasta yakını konuk evi projesi gönüllere dokunacak

Kısa süre önce temeli atılan Hasta Yakını Konuk Evi ve Külliyesi projesinin inşaat çalışmaları sürüyor. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yakınında konuşlandırılan Hasta Yakını Konuk Evi ve Külliyesi 2 bin 935..

Aksaray’da hasta yakını konuk evi projesi gönüllere dokunacak
banner

Kısa süre önce temeli atılan Hasta Yakını Konuk Evi ve Külliyesi projesinin inşaat çalışmaları sürüyor. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yakınında konuşlandırılan Hasta Yakını Konuk Evi ve Külliyesi 2 bin 935 metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

‘BU İŞ GÖNÜL İŞİ’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yapımı hızla devam eden Hasta Yakını Konuk Evi projesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Dinçer, Hasta Yakını Konuk Evi ve Külliyesi projesinin hizmete girdiğinde binlerce insanı misafir edeceğini ve insana yapılan yatırımın güzel örneklerinden birini teşkil ettiğini söyledi.

‘BU TESİS, SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ZİRVE NOKTADIR’

Dinçer, “Gönül belediyeciliği anlayışıyla çıktığımız yolda hemşerilerimizin gönlüne dokunacak, hizmetlere imza atmaya devam ediyoruz. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü bir Hasta Yakını Konuk Evi ve külliyesi projemizi hayata geçiriyoruz. İlçelerden, kırsaldan ve değişik illerden gelip şifa arayan, konaklayacak yeri olmayan hastalara ve yakınlarına bu güzel tesisi yapıyoruz. Bu tesis, sosyal belediyecilikte zirve noktadır. Çok yakında tamamlanacak. Vatandaşlarımız için güvenli ve sımsıcak bir yuva olacak. Şehrimize tedaviye gelen hasta ve yakınlarını misafir etmenin manevi huzurunun mutluluğunu yaşayacağız. Aksaraylıların ne kadar misafirperver olduklarının gösterecek olan ve sadece Allah’ın rızasını bekleyerek yaptığımız bir tesis olacak” dedi.

2 kattan oluşacak olan yeni tesisin içerisinde 2 kişilik ve 4 kişilik odalar bulunuyor. Vatandaşların barınma ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra kafeterya, teras, mutfak lobi, kütüphane toplantı salonunun yanı sıra birde külliye yer alacak.  (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası