banner
Siyaset

‘Aksaray’da hizmet kervanı devam etmeli’

Aziz Milletin 22 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, demokrasisine, davasına sahip çıktığını belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, ilk günkü aşk ve heyecanla 31 Mart akşamı Türkiye’nin 81..

‘Aksaray’da hizmet kervanı devam etmeli’
banner

Aziz Milletin 22 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, demokrasisine, davasına sahip çıktığını belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, ilk günkü aşk ve heyecanla 31 Mart akşamı Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi Aksaray’ın da sandığa AK mührünü vurmak için hazır beklediğini kaydetti.

AK Parti’nin ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunu ortaya koyduğunu ve Cumhuriyet tarihinin en büyük kalkınma hamlelerini, yeniliklerini, icraatlarını hayata geçirdiğine işaret eden Aktürk, “Hayal denilen hizmetleri bir bir Aksaray’a kazandıran ve 5 yılda şehrimizin çehresini değiştiren Evren Dinçer’e hizmetleriyle Aksaray’a damga vurmuş Belediye başkanlarımızdan Allah razı olsun. Tüm Aksaray halkı ve teşkilatımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

‘HEYECANLIYIZ VE KARARLIYIZ’

Heyecanlı ve kararlı olduklarını vurgulayan Aktürk, “Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, 5 yıldır şehrimize önemli hizmetleri olan Evren Başkanımız ile 2. dönemde de yola devam ediyoruz. Heyecanlıyız ve kararlıyız. 31 Mart yerel seçimlerinde inşallah Aksaray’ımızın tüm bölgelerinde rekor bir oy oranı ile başarılı olacağız” diye konuştu.

Tüm AK Parti adaylarının arkasında olduklarını dile getiren Aktürk, “Hep birlikte tüm teşkilatlar olarak amasız ve fakatsız olarak, hiçbir fitneye cevval vermeden adaylarımızın ve açıkladıkları projelerin arkasındayız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Büyük bir tarih yazacağız, çünkü AK belediyecilik ile Aksaray tanıştı ve çok büyük mesafeler kat etti. Aksaray’ımızın kaybedecek bir dakikası bile yok. Aksaray’da, ilçe ve beldelerde kalıcı eserler yapmaya, hizmet ve sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini vermeye devam edeceğiz” dedi.

‘AK PARTİ BOŞ VAATLERLE KOLTUK DOLDURANLARIN YERİ DEĞİLDİR’

Tüm seçimlerde Türkiye’de ki başarılı iller arasındaki yerini daima koruyan Aksaray halkına da teşekkür eden Aktürk, “Bizlerde bu güzel ilimizin her zaman yanında ve halkının emrine amadeyiz. AK Parti olarak bizler çalışmalarımızı gece-gündüz demden devam ettireceğiz. AK Parti boş vaatlerle koltuk dolduranların yeri değildir. AK Parti daima liyakat ve hizmete önem vermiştir. Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’in ve tüm adaylarımızın halkımıza sundukları tüm projeleri hayata geçirmek bizim işimiz. Biz yaptık, yine biz yaparız. Hizmet ve eser siyasetinde bizimle yarışabilecek henüz kimse çıkmadı. Bugüne kadar hep kendimizle yarıştık. Şehrimize hep daha kaliteli hizmet götürmenin mücadelesini verdik. Yaptıklarımız ve yapacaklarımız bunun kanıtıdır ve kanıtı olmaya devam edecektir. 31 Mart için hazır ve kararlıyız” diye konuştu. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası