Gündem

Aksaray’da Jandarma ekiplerinden öğretmenlere sürpriz

Aksaray Jandarma Alay Komutanı Albay Hacı Ali Büber, Ortaköy İlçesinde bulunan Kızılay Ortaokulu ve Şehit Salih Aksu İlkokulu’nu Öğretmenler Günü’nde unutmadı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, Jandarma Albay Hacı Ali..

Aksaray’da Jandarma ekiplerinden öğretmenlere sürpriz
banner

Aksaray Jandarma Alay Komutanı Albay Hacı Ali Büber, Ortaköy İlçesinde bulunan Kızılay Ortaokulu ve Şehit Salih Aksu İlkokulu’nu Öğretmenler Günü’nde unutmadı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, Jandarma Albay Hacı Ali Büber okulda görev yapan öğretmenlere tek tek çiçek vererek günlerini kutladı. Jandarma ekipleri ise ilçe, belde ve köy okullarını tek tek ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında Teğmen Yalçın Sevindi evinde ziyaret edilerek öğretmen babası Nail Sevindi’nin öğretmenler günü kutlandı.

Emekli öğretmen Nail Sevindi, “Jandarma ekiplerinin bu özel günde ziyareti bizleri gururlandırdı. Jandarma ekiplerimiz bugün tüm köy okullarını ziyaret ederek öğretmenlerimize büyük bir jest yapmışlar. Jandarma Alay Komutanı’mıza ve ekiplerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Haber: Sümeyye ÇALIŞKAN

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL