Gündem

Aksaray’da lavanta bahçesi ziyaretçi akınına uğradı

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Lavanta bahçemizi ziyarete açarak şehrimizde kültürel ve alternatif tarım projelerinden birini daha hayata geçirmiş olduk. Şehrimize değer katan projeler üretmeye ve hizmete açmaya devam edeceğiz”..

Aksaray’da lavanta bahçesi ziyaretçi akınına uğradı
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Lavanta bahçemizi ziyarete açarak şehrimizde kültürel ve alternatif tarım projelerinden birini daha hayata geçirmiş olduk. Şehrimize değer katan projeler üretmeye ve hizmete açmaya devam edeceğiz” dedi.

Aksaray Belediyesinin geçtiğimiz Pazar günü ziyaretçilere kapısını açtığı lavanta bahçesi, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerin akınına uğradı. Özellikle fotoğraf tutkunlarının yeni adresi olan lavanta bahçesi doğal stüdyoya döndü.

LAVANTA BAHÇESİ FOTOĞRAF TUTKUNLARININ YENİ ADRESİ OLDU

Başta fotoğraf sanatçıları olmak üzere aileleri ile birlikte mis kokulu lavanta çiçekleri arasında hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler, Aksaray Belediyesinin oluşturduğu lavanta bahçesine akın akın gelmeye başladı. Son dönemde Aksaraylı vatandaşların sosyal medyasında en çok lavanta bahçesinden alınan fotoğraf yer alırken yüzlerdeki mutluluk fotoğraf karelerine yansıdı.

Aksaray Belediyesinden yapılan açıklamada lavanta bahçesinin saat 12.00 – 20.00 arası ziyaretçilere açık olduğu duyurusu yapıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu görüşlere yer verdi; “Aksaray’ımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz. ‘Bu Şehre Değer’ anlayışıyla çıktığımız bu yolda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Lavanta bahçemiz kısa sürede hemşerilerimizin büyük teveccühüyle karşılandı. Artık Aksaray’da gezilecek yerler listesine lavanta bahçemiz de eklendi. Başta Aksaraylı vatandaşlarımız olmak üzere il dışından da çok sayıda misafirimizi lavanta bahçemizde ağırladık ve ağırlamaya devam ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası