banner
Gündem

‘Aksaray’da teşkilatımız uyum içerisinde çalışıyor’

Yerel seçimler öncesinde AK Parti Aksaray teşkilatı ile bir araya gelen Isparta Milletvekili, aynı zamanda İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, AK..

‘Aksaray’da teşkilatımız uyum içerisinde çalışıyor’
banner

Yerel seçimler öncesinde AK Parti Aksaray teşkilatı ile bir araya gelen Isparta Milletvekili, aynı zamanda İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ulusoy, Aksaray Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile görüştü.

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatör Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, “AK Parti olarak ülke genelinde belediyecilik anlayışına farklı bir vizyon getirerek üreten, hizmet eden kültürel ve sosyal yaşama etki eden projeler ürettik. Aksaray’da şehrin tüm değerlerine sahip çıkan bir belediyemiz var. Belediye Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz” dedi.   Misafir heyetini belediye binası önünde karşılayan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz ve beraberindeki heyet ile birlikte değerlendirme toplantısına katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, heyete yaptığı sunumda 5 yıllık yatırım ve hayata geçen projelere değindi. Gökgöz, çalışmalarından ve sunumundan dolayı Dinçer’e teşekkür etti.

‘SEÇİMLERE KARARLILIKLA HAZIRLANIYORUZ’

Hükümet olarak hizmet üreten bir anlayışla çalıştıklarını söyleyen İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bizler bu seçimlere kararlılıkla hazırlanıyoruz. Aksaray’da teşkilatımız birlik ve beraberlikten ödün vermeden bir uyum içerisinde çalışıyor. Belediye Başkanımız Evren Bey’in yatırım ve projeleri çok güzel ve şehir halkına hitap ediyor. Bir belediye başkanı ne kadar dinamik olursa bunun yansıması şehirde apaçık görülür. Aksaray’da bu dinamikliği görmek mümkün. Aksaray, orta Anadolu’da sürekli gelişen büyüyen dinamik bir şehir. Burada Belediye Başkanımızın gayretli çalışmaları ve projelerinin etkisi yadsınamaz bir şekilde ortaya çıkıyor. Belediye Başkanımız Evren Bey’i tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası