banner
Gündem

‘Aksaray’ımıza hitap eden modern bir kültür ve sanat merkezi yapıyoruz’

AKSARAY BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT MERKEZİ, ŞEHRİN SİMGE YAPILARINDAN BİRİSİ OLACAK Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeni döneminde Aksaray’ı geleceğe taşıyacak projelerine biri de Kültür Sanat Merkezi olacak. Belediye Başkanı Dr. Evren..

‘Aksaray’ımıza hitap eden modern bir kültür ve sanat merkezi yapıyoruz’
banner

AKSARAY BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT MERKEZİ, ŞEHRİN SİMGE YAPILARINDAN BİRİSİ OLACAK

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeni döneminde Aksaray’ı geleceğe taşıyacak projelerine biri de Kültür Sanat Merkezi olacak. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, herkese hitap edecek Kültür Sanat Merkezi içerisinde Nikah Salonlarının yer alacağını ve aynı anda birden fazla nikah işlemlerinin de yapılabileceğini kaydetti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, toplumun kültürel ve sanatsal ihtiyaçlarını karşılamak, sanat etkinliklerini düzenlemek ve genel olarak kültürel bir buluşma noktası sağlamak amacıyla Aksaray Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’ni hayata geçirecek. 5 yılda Aksaray’a en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Dinçer, ikinci döneminde de hizmet kalitesini yükselterek Aksaray’a yeni vizyon projeleri kazandırmaya devam edeceğini açıkladı.

‘İÇERİSİNDE NİKAH SALONLARININ YER ALDIĞI İDEAL BİR MEKANI OLACAK’

Vizyon projeleri arasında Kültür Sanat Merkezi olduğunun da altını çizen Belediye Başkanı Dinçer, bu merkezin nikah salonu olarak aktif kullanılacağını belirtti. Başkan Dinçer, Kültür Sanat Merkezi içerisinde tiyatro, konser, toplantıların yapılabileceği amfi salon, çok amaçlı salon, fuaye alanı, kültürel ve sanatsal faaliyetler için atölyeler, kütüphane, kafeterya ve kapalı otoparkın yer alacağını bildirdi.

ÇAĞDAŞ TASARIMLA MODERN BİR TESİS

Kültür Sanat Merkezini çağdaş tasarımla modern bir tesis olarak inşa edeceklerini açıklayan Başkan Dinçer, “Yapacağımız Kültür Sanat Merkezi Aksaray’ımızın önemli bir ihtiyacını karşılayacak. Bu merkezimizde toplantılar, her yaş grubuna farklı olmak üzere kültürel ve sanatsal etkinlikler, sergiler, konserler, tiyatro oyunları, film gösterimleri, konferanslar yapılabilecek. İçerisinde nikah salonlarının yer aldığı ideal bir mekanı olacak.  Aksaray Belediyesi Kültür Sanat Merkezi, mimarisi ile şehrimizi yansıtan ve Aksaray’ımızı geleceğe taşıyan vizyon projelerimiz arasında yer alıyor” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası