banner
Gündem

Aksaray’ın eğitimdeki planları değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan başkanlığında yapılan toplantıda Aksaray’ın eğitim durumu  meşeye yatırıldı. Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Toplantıda, mesleki çalışma döneminin verimli geçirilmesi, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında..

Aksaray’ın eğitimdeki planları değerlendirildi
banner

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan başkanlığında yapılan toplantıda Aksaray’ın eğitim durumu  meşeye yatırıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Toplantıda, mesleki çalışma döneminin verimli geçirilmesi, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında yapılacak işlemler, okulların fiziki durumu, okullarda yapılacak iş ve işlemler, DYK ile ilgili iş ve işlemlerin görüşülmesi ve kurs verimliliği, EBA ve ÖBA portalının etkin ve verimli kullanılması, inşaat ve onarımlar konusu değerlendirildi. Ayrıca, Cumhuriyetin 100. Yılına yönelik yapılacak kutlama etkinlikleri, özel eğitim ve rehberlik,  ikinci dönemde okulların eğitim öğretime hazır hale getirilmesi konusunda da fikir alışverişi yapıldı. Yine “Okulum Temiz”, hijyen kuralları, obezite ve bağımlılıkla mücadele, öğrenci ve öğretmen işlemleri,  EBA platformunun aktif kullanılması,  ders araç-gereçleri, öğretim materyalleri, ulusal-uluslararası projeler, sosyal, sportif, sanatsal, manevi ve kültürel değerlerimize yönelik planlamalar görüşüldü. Ayrıca bakanlığımız uhdesinde bulunan “Dilimizin Zenginlikleri Projesi” kapsamındaki çalışmaların titizlikle yürütülmesi konusunda istişareler yapıldı” denildi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası