Esnaf

Aksaray’ın en renkli işletmesi

Aksaray’ın en renkli işletmelerinden olan ‘Hünkâr Süs Evi’ özel günlere özel ürünler hazırlayarak,7’den 70’e her kesime hizmet veriyor. Kalealtı Cadde esnaflarından Ramazan Yumuşak, organizasyonlara özgü hizmet verdiklerini aktararak; “7 yıldır..

Aksaray’ın en renkli işletmesi
banner

Aksaray’ın en renkli işletmelerinden olan ‘Hünkâr Süs Evi’ özel günlere özel ürünler hazırlayarak,7’den 70’e her kesime hizmet veriyor.

Kalealtı Cadde esnaflarından Ramazan Yumuşak, organizasyonlara özgü hizmet verdiklerini aktararak; “7 yıldır sektörde parti malzemeleri, doğum günü özel ürünler ile balon satışı yapıyoruz. Uçan balon hizmeti de veriyoruz. İşletmemizde 280 çeşit balon rengimiz var. Bunların yanında harfli ve kalpli balonlarımızda var. Aksaray’da balona ciddi bir talep var. Fiyatları ise 3 liradan başlayıp 60 liraya kadar balon var. Kaliteli markaların balonlarını satıyoruz. Organizasyon işi yapanlarda bizden alıyor. Özel günlere Aksaray halkının ilgisi güzel günlerimiz şükür dolu dolu geçiyor. Birde dükkânımız renkli olduğu için 7’den 70 herkesin ilgisini çekiyor. Yeni yıl içinde süs eşyalarımızı getirdik” dedi.

Foto-Haber: Ali FURAT

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası