Özel

Aksaray’ın en tatlı durağı oldu

Lezzetiyle damakları hayran bırakan Ekleristan, ekler çeşitlerinin yanı sıra makaron ve kavala kurabiyesiyle de damatları şenlendiriyor. Aksaray’ın lezzet noktası haline gelen Ekleristan Kültür Park AVM’de hizmet veriyor.  Kısa sürede Aksaray’da..

Aksaray’ın en tatlı durağı oldu
banner

Lezzetiyle damakları hayran bırakan Ekleristan, ekler çeşitlerinin yanı sıra makaron ve kavala kurabiyesiyle de damatları şenlendiriyor. Aksaray’ın lezzet noktası haline gelen Ekleristan Kültür Park AVM’de hizmet veriyor.  Kısa sürede Aksaray’da ismini duyuran ve yoğun bir müşteri kitlesine ulaşan Ekleristan günlük 27 çeşit ekler ile ağızları tatlandırıyor.

Ekleristan işletmecisi Halil İbrahim Ağır, “Yaz mevsiminde genel olarak işlerimiz iyi durumda. İşletmemizde 27 çeşit ekler çeşidimiz var. Her gün faklı ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye genelinde 500 tane şubesi olan ulusal bir firmayız. Aksaray’ın ekler ihtiyacını biz karşılıyoruz diyebiliriz. Bizim ürünleri tüketen müşterilerimiz artık pastanelerden ekler almayı tercih etmiyor. Pastanelerde sadece klasik ekler var. Bizde ise çileklinin içinde gerçek çilek ve üzerinde ise kreması var.  Tamamen gerçek meyveden yapılıyor. Normal bir eklerin 3 katı gramaj ağırlığı var. Bu ağırlığın 3 te 2’sini krema oluşturuyor. Asıl eklere tat veren kremasından ziyade içindeki orijinal meyvelerdir. İçeriğinde orijinal meyce kullanan tek firmayız. Bu yüzden halkımız bizi çok seviyor. Ürünlerimiz ise tamamen günlük üretiliyor” dedi.

EKLER YAZ KIŞ TÜKETİLİYOR

Çeşitliliğin satışları ciddi oranda etkilediğini ifade eden Ağır, “Diğer yerlerde bulamayacakları birbirinden farklı lezzetler bizde mevcut. Bizim ürünlerimizi tüketen müşterilerimiz mutlu oluyor. Artık aperatif bir ürün olarak tercih ediliyor ve yaz kış tüketiliyor. Eskiden misafirliğe baklava giderken, Aksaray’da ekler gitmeye başladı. Birde işletmemizin önü dolmuş durağı olduğu için birçok kişi artık Aksaray’ın en tatlı durağı olarak bizi tarif ediyor ve ismimizin bu şekilde duyulması bizleri mutlu ediyor” diye konuştu. Foto-Haber: Ali FURAT

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası