Gündem

‘Aksaray’ın hiçbir köyünde yol sorunu kalmayacak’

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik, şehir genelinde yapımı devam eden köy yollarında ki sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Nevşehir yolu Osmanlı köyünde yol..

‘Aksaray’ın hiçbir köyünde yol sorunu kalmayacak’
banner

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik, şehir genelinde yapımı devam eden köy yollarında ki sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Nevşehir yolu Osmanlı köyünde yol kontrolü sonrası açıklamalarda bulunan İl Genel Sekreteri Yüksel Çelik, “Aksaray’da 2021 yılında 600 kilometre yol yaptık. Bu yıl ise 350 kilometre yol, 30 kilometre de sıcak asfalt çalışmasını sürdürüyoruz. Ekiplerimiz tarafından profesyonel manada uzun ömürlü yol çalışmaları icra ediliyor. Önümüzdeki yıldan itibaren bütün yollarımıza sıcak asfalt kaplamayı  artıracağız. Aksaray’da sıkıntılı bir yolumuz kalmadı. Yollarımız bu haliyle bile çok konforlu. Üstüne bir de sathi kaplama geldiğinde çok daha konforlu olacak. 2023 yılında Aksaray’ın hiçbir köyünde yol sorunu kalmayacak” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL