Gündem

Aksaray’ın kentsel dönüşümü Bakanlıkta masaya yatırıldı

MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU İLE BAŞKAN DİNÇER İLE BİRLİKTE ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ’Yİ ZİYARET ETTİ BAKAN ÖZHASEKİ’YE AKSARAY’DA DEVAM EDEN PROJELER ANLATILDI Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı..

Aksaray’ın kentsel dönüşümü Bakanlıkta masaya yatırıldı
banner

MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU İLE BAŞKAN DİNÇER İLE BİRLİKTE ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ’Yİ ZİYARET ETTİ

BAKAN ÖZHASEKİ’YE AKSARAY’DA DEVAM EDEN PROJELER ANLATILDI

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Aksaray’a yeni yatırımlar kazandırmak için bakanlık düzeyinde görüşmeler gerçekleştiren Aydoğdu ve Dinçer, başta kentsel dönüşüm olmak üzere TOKİ Projeleri, Katı Atık Depolama Tesisi, Sıfır Atık Projesi, Giysi Kumbaraları, Restorasyon Çalışmaları ve Millet Bahçeleri ile ilgili bilgiler vererek destek istediler.

Milletvekili Aydoğdu, Başkan Dinçer, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin desteklerinden ve nezaketli ev sahipliğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i başarı ile yürüttüğü projelerden dolayı tebrik etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası