banner
Esnaf

Aksaray’ın tanıtımına fotoğraflarla tatlı katkı

Aksaray’da tatlı dükkanı işleten Hasan İçli dükkanına açtığı fotoğraf sergisiyle vatandaşların ilgisini çekiyor. Dükkanında bir köşeyi ‘Aksaray Manzaraları’ temalı fotoğraflarla süsleyen İçli, müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. İçli, “Açtığımız fotoğraf..

Aksaray’ın tanıtımına fotoğraflarla tatlı katkı
banner

Aksaray’da tatlı dükkanı işleten Hasan İçli dükkanına açtığı fotoğraf sergisiyle vatandaşların ilgisini çekiyor. Dükkanında bir köşeyi ‘Aksaray Manzaraları’ temalı fotoğraflarla süsleyen İçli, müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. İçli, “Açtığımız fotoğraf sergisini özellikle görmek için gelenler var. Önünde fotoğraf çekinmek isteyenler oluyor. Şehir dışından gelen müşterilerimizin ilk defa gördüğü yerler oluyor. Fotoğraflardan görüp merak edip gelenler oluyor. Bizde kendimizce Aksaray’ın tanıtımı için böyle bir yol bulduk” diye konuştu.

Daha önce market işlettiğini belirten İçli, “Ben uzun süredir buradayım. Vatandaşların ne istediklerini gözlemledim. Karşı tarafımız mezarlık olduğu için market işlettiğim sıralarda tatlı soran çok oluyordu. Bende bu eksikliği fark edip marketimi tatlı dükkanına çevirdim. Zaten aklımda böyle bir fikirde vardı, düşünüyordum ve bir anda karar verdim. Çokta iyi oldu. İlgi ve alaka beklediğimden de fazla” dedi.

Dükkanında ki ürünler hakkında da bilgiler veren İçli, “Yaş pasta, kuru pasta, ekler ve hemen hemen tüm baklava çeşitlerimiz mevcut. İmalathanemiz yan tarafta olduğu için müşterilerimize fırından çıktığı gibi sunuyoruz. Fiyatlarımız da birinci kalite ürünler kullanmanıza rağmen piyasanın altında. Cevizli padişah çeşidimiz var kilosu 190 lira, Antep fıstıklı padişah var 300 lira, fıstıklı kadayıf var onunda 350 lira kilosu. Genelde fiyat aradığımız bu şekilde” dedi. Foto-Haber: Kabil İPEKLİ

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası