Gündem

Aksaray’ın tek sineması vizyon filmlerle sezona hazır

Aksaraylıların vazgeçilmez sosyal yaşam alanı Kültür ParkSite AVM içerisinde faaliyet gösteren ve şehrin tek sineması olan Klas Sinemaları, vizyon filmleri yeni sezonda sinema severlerle buluşturacak. ‘27 EKİM İLE SİNEMA SEZONUNA..

Aksaray’ın tek sineması vizyon filmlerle sezona hazır
banner

Aksaraylıların vazgeçilmez sosyal yaşam alanı Kültür ParkSite AVM içerisinde faaliyet gösteren ve şehrin tek sineması olan Klas Sinemaları, vizyon filmleri yeni sezonda sinema severlerle buluşturacak.

‘27 EKİM İLE SİNEMA SEZONUNA MERHABA DİYECEĞİZ’

Vizyona girecek filmler hakkında bilgeler veren Klas Sinemaları yetkilisi Ethem Sönmez, “27 Ekim’de sinema sezonuna Hasan Can’ın ‘Çok Aşk’ filmi ile merhaba diyeceğiz. 3 Kasım tarihinde ise Atatürk filmi vizyona girecek. Çok beklenen Aslan Hürkuş animasyon filmi de 10 Kasım’da vizyonda olacak. ‘Türkler çıldırmış olmalı 2, ‘Kolpaçino 4’, yine vizyona girecek yeni filmler arasında bulunuyor. Yılın en iddialı filmlerinden Murat Göğebakan’ın hayatını konu  alan ‘Kalbim yaralı’ ve ‘Nefes 2’ gibi filmler de merakla bekleniyor. Bu sezondan oldukça ümitliyiz. Vizyona girdiği andan itibaren de bu filmleri Aksaray’da sinemaseverler ile buluşturacağız” dedi.

ŞEHRİN TEK SİNEMASI KÜLTÜR PARK SİTE AVM’DE

Aksaray’da tek sinema işletmesi olarak faaliyet gösterdiklerini ve Kültür Park Site AVM’de 5 salon ile hizmet verdiklerini ifade eden Sönmez; “Müşterilerimizi Kültür Park Site AVM’ye bekliyoruz. Fiyat olarak Anadolu’nun en ucuz sineması biziz. Öğrenci 70 TL sivil ise 80 TL. 2 saat burada oturup filminizi rahatlıkla izleyeceksiniz. Bizde sinema olarak iyi bir sezon bekliyoruz. Takdir ise seyircilerimizin. Üniversitede eğitim faaliyetlerinin başlamasıyla salonumuza ilgi de arttı. Sinema kültürü oldukça farklı ve insanların sosyal yaşamlarına dokunan önemli bir etkinlik alanı. Herkes hayatında bir kez olsun bu atmosferi yaşamalı” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası