Gündem

‘Aksaray’ın yıldızı çok parlak’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Vali Hamza Aydoğdu’yu ziyaret etti. Valilik ziyareti sonrası Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin..

‘Aksaray’ın yıldızı çok parlak’
banner

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Vali Hamza Aydoğdu’yu ziyaret etti. Valilik ziyareti sonrası Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’la bir araya gelen Eroğlu, ziyaret sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, İç Anadolu bölgesinin parlayan şehirlerinden Aksaray’ı ziyaret ettiklerini söyledi.

Bakanlığı döneminde Aksaray’a büyük yatırımlar yaptıklarını hatırlatan Eroğlu, şöyle konuştu: “Defalarca 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda açılış ve temel atma törenlerine katıldım. Buranın bendeki yeri çok ayrıdır.  Birde ben Aksaray’ın fahri hemşerisiyim. Aksaray’a her yıl iki kez gelmeye çalışıyorum. Pandemi döneminde ziyaret edemedim. Ancak bu açığı kapatacağım. Aksaray için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Aksaray’ın yıldızı çok parlak. Hükümetlerimiz buraya muhteşem yatırımlar yaptı. Afyonkarahisar kaymağı gibi yollarınız var. Sağlık sisteminde muhteşem gelişmeler oldu. Baraj, gölet gibi sulama tesisleriyle kent gerçekten çok güzel yatırımlar aldı.”diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL