banner
Gündem

‘Aksaraylı hemşehrilerimiz bu kez doğru tercih yapacak’

‘Değişim şart!’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, vatandaşlarla buluşmaya devam ettiklerini söyledi. Demir, ziyaretlerine istinaden yaptığı açıklamada “Her gittiğimiz yerde vatandaşın haklı isyanı..

‘Aksaraylı hemşehrilerimiz bu kez doğru tercih yapacak’
banner

‘Değişim şart!’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, vatandaşlarla buluşmaya devam ettiklerini söyledi.

Demir, ziyaretlerine istinaden yaptığı açıklamada “Her gittiğimiz yerde vatandaşın haklı isyanı ve değişim talebiyle karşılaşıyoruz. Bundan böyle Aksaray için en doğru tercih Cumhuriyet Halk Partisi” derken, konuşmasında “Belediye Meclis üyesi adaylarımız, il genel meclis üyesi adaylarımız ve parti yöneticilerimiz bu değişimin olması ve Aksaray’ın hizmetten nasibini alabilmesi için canla başla çalışıyor. Umuyorum ki Aksaraylı hemşehrilerimiz bu kez doğru tercih yapacak. Vatandaşın derdi ile dertlenen bir belediye başkanları olacak. Kapısı herkese açık. Yaptığı her şeyi istişare ile yapan bir belediyeleri olacak. Yandaşa rantı durduracak ve bu ilin kaynaklarını bu ilin vatandaşları için harcayacak bir belediyeleri olacak. Birlikte üreteceğiz, ihtiyacı olana sonuna kadar destek olacağız, çocuklarımızın okuması için ne gerekiyorsa yapacağız. Birlikte yöneteceğiz” ifadelerine yer verdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası