Gündem

Aksaraylı yazarlar kitap günlerinde

Aksaray Belediyesi kitap günlerinde Aksaraylı yazarları, okurlarla buluşturuyor. Aksaray Belediyesi, geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı kitap günlerinde yazarla okurları buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası platformlarda adından söz ettirmiş birçok yayınevinin..

Aksaraylı yazarlar kitap günlerinde
banner

Aksaray Belediyesi kitap günlerinde Aksaraylı yazarları, okurlarla buluşturuyor.

Aksaray Belediyesi, geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı kitap günlerinde yazarla okurları buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası platformlarda adından söz ettirmiş birçok yayınevinin katıldığı kitap günlerinde ulusal yazarların yanı sıra Aksaraylı yazarlarda okuyucuları ile buluşuyor. Kitapseverler Aksaraylı yazarların düzenlemiş olduğu söyleşilerini dikkatle takip ederken yazarlara ait kitapları imzalatmayı da ihmal etmiyor.

Kitap günleri etkinliği kapsamında yapılan 9 günlük süreç içerisinde Aksaraylı Yazarlardan, Gündoğdu Yıldırım, Süleyman Doğan, Okan Öcal, İshak Pekgöz, Mehmet Duraklı, İbrahim Bektaş, Mustafa Cankurt, Mustafa Demirci, Fahri Sarrafoğlu, Ahmet Kuşsan, Hakan Öztürk, Mustafa Fırat Gül, Gamze Atalay ve Mehmet Sami Yılmaz gibi yazarlar kitapseverlerle söyleşi programında ve imza bölümde buluşuyor.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen Aksaraylı yazarlar, şehrin tarihi kültürü, doğal güzellikleri, şiirleri ve türküleri ile ilgi yazdıkları kitaplar hakkında duygu ve düşüncelerini okurlarla paylaşıyor. Kitap Günlerine katılan vatandaşlar, tanınmış isimlerin yanı sıra Aksaraylı yazarları tanımanın da güzel bir deneyim olduğunu söylediler. Vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e ve emeği geçen tüm Belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Kitap günlerinde ilk günkü heyecanın ve ilginin devam ettiğini söyleyen Başkan Dinçer, Aksaraylı yazarların şehrin aynası olduklarını söyledi. Dinçer, Aksaraylı yazarların kaleme aldıkları eserde şehrin zenginliklerinden izler olduğunu söyleyerek Aksaraylı yazarlara kitap günlerine katıldıkları için teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası