banner
Gündem

Akşener Aksaray’a geliyor

İYİ PARTİ İÇ ANADOLU BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI, GENEL BAŞKAN MERAL AKŞENER’İN KATILIMIYLA AKSARAY’DA YAPILACAK İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen,  Genel Başkan Meral Akşener’in 29 Aralık Cuma günü saat..

Akşener Aksaray’a geliyor
banner

İYİ PARTİ İÇ ANADOLU BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI, GENEL BAŞKAN MERAL AKŞENER’İN KATILIMIYLA AKSARAY’DA YAPILACAK

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen,  Genel Başkan Meral Akşener’in 29 Aralık Cuma günü saat 14.00’te Aksaray’a geleceğini duyurdu.

Belgemen yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Genel Başkanımızın bu ziyareti ve aynı zamanda İç Anadolu Bölge İstişare Toplantısı’nın Aksaray’da yapılması, Aksaray’ın İYİ Parti Genel Merkezi açısından ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır. Yaklaşan yerel seçimde İYİ Parti’mizin Aksaray’da alacağı sonuç bu teveccühün boşa olmadığını gösterecektir. Cuma günü saat 14.00’de karşılama ile başlayacak programımız, sırasıyla 14.20’de esnaf ziyareti, 16.00’da İç Anadolu Bölgemizde ki on şehri kapsayan Bölge İstişare Toplantımız Ağaçlı Otelde basına kapalı bir şekilde yapılacaktır. Akabinde saat 18.30’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı ile sona erecektir. Bu vesile ile bütün Aksaraylı hemşehrilerimizi programımıza bekliyoruz. Memleketimize, Aksaray’ımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası