banner
Gündem

Aktürk, ‘Aksaray halkına hizmet etmek için varız’

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve beraberindeki heyet, vatandaşların ve esnafların talep ve önerilerini dinledi. İlçe teşkilatlarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Aktürk, İl Başkan Yardımcıları, Gençlik..

Aktürk, ‘Aksaray halkına hizmet etmek için varız’
banner

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve beraberindeki heyet, vatandaşların ve esnafların talep ve önerilerini dinledi.

İlçe teşkilatlarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Aktürk, İl Başkan Yardımcıları, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Her fırsatta ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürdüklerini ifade eden Aktürk, seçimden seçime değil her zaman sahada olduklarını vurguladı. AK Parti olarak gelecek seçimleri değil gelecek nesiller için çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Aktürk, “Bizi bilen bilir, seçimden seçime değil, her zaman sahadayız. Seçim zamanı sahaya çıkan bir parti olmadık. Her fırsatta, halkımız ile bir ve beraberiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz tek vazifemizi Hakk’a ve halka hizmet olarak görüyoruz’ dediği gibi bizimde çizgimiz budur ve öncelikle Hakka sonrada Aksaray halkına hizmet etmek için varız. Bir yandan ilimize kazandırdığımız projeleri yerinde inceliyor diğer yandan mahalle mahalle, köy köy gezerek hemşerilerimizin taleplerini dinliyoruz. Tabii ki bazı yollar uzun, bazı yükler ağır, bazı mücadeleler çetin olur. Onurlu bir duruş ister, inanmış bir yürek ister, adanmış bir aşk ister. Bu yolda liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına olan inancı gibi çalışkanlığı da bizim şiarımızdır. Bizlerde bu şiardan ilham alarak yollardayız. Hamdolsun, ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımızın teveccühüne mazhar olmak bizim için son derece kıymetli” dedi.

Her fırsatta vatandaş ve esnafla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Aktürk, siyaseti gönül alma, insanlara dokunma ve muhabbetlerine ortak olmak üzere kurduklarını, ilk günkü aşk ile durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası