banner
Siyaset

Aktürk ‘Yine kazanan milletimiz olacaktır’

AK Parti’ye her dönem olduğu gibi yine yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “31 Mart seçimlerinde inşallah zafer milletimizin olacak” dedi. Aktürk, hafta sonu..

Aktürk ‘Yine kazanan milletimiz olacaktır’
banner

AK Parti’ye her dönem olduğu gibi yine yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “31 Mart seçimlerinde inşallah zafer milletimizin olacak” dedi.

Aktürk, hafta sonu Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve teşkilat mensupları ile birlikte Yenikent’te Ali Altınsoy’un, Yeşilova’da Şeref Gürlek’in seçin ofisini ziyaret etti. Ardından Ihlara’da Ali Köksal’ın,  Demirci’de İsmail Kav’ın ve Sultanhanı ilçesinde ise Fahri Solak’ın seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yoğun ilgiden dolayı “AK Parti sevgisi de sevdası da bu kentte de bu ülkede de bitmez” diyen Aktürk, “Her beldemizde, her ilçemizdeki açılışlarımız adeta miting havasında geçiyor. Bazı adaylar bu kadar kalabalıkla miting bile yapamazken biz büyük bir coşkulu kalabalıkla seçim bürolarımızı açıyoruz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK kadrolar olarak kendilerine gösterilen teveccühün karşılığı olarak gece gündüz çalışarak hizmet edeceklerinin altını çizen Aktürk, “Her ilçemizde, her mahallemizde, her sokağımızda tek bir ses var, “Gerçek Belediyecilik için hazırız kararlıyız”. Aksaray olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittiğimizde ‘Cumhurbaşkanım biz geldik, en yüksek oy oranıyla geldik’ demeye hazırız. Gayret bizden zafer Allah’tan” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası