banner
Siyaset

Aktürk’ten teşekkür mesajı

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, 14 Mayıs seçimlerinin Türk siyasi tarihinde en yüksek katılımın sağlandığı seçimlerinden biri olduğunu ifade ederek; “14 Mayıs seçimleri Aziz milletimizin basiret ve ferasetiyle Türkiye..

Aktürk’ten teşekkür mesajı
banner

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, 14 Mayıs seçimlerinin Türk siyasi tarihinde en yüksek katılımın sağlandığı seçimlerinden biri olduğunu ifade ederek; “14 Mayıs seçimleri Aziz milletimizin basiret ve ferasetiyle Türkiye genelinde olduğu gibi Aksaray’a yakışır bir şölen havası içinde gerçekleştirildi” dedi. Aksaray halkına yürekten teşekkür ettiğini söyleyen Aktürk; “Aksaray’ımız bir kez daha liderine, partisine ve Cumhur İttifakına güçlü bir destek vermiştir. Kıymetli Aksaraylı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

AK PARTİ VE ERDOĞAN YİNE ZİRVEDE

Aktürk sözlerini şu ifadelerle sürdürdü; “Milletimiz; Kandil’den, Pensilvanya’dan, sosyal medya mecralarından ve yabancı dergi kapakları üzerinden yapılan siyaset mühendisliklerine rağmen özgür iradesi ile dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı. Türkiye’nin kaderini oyladığımız 14 Mayıs seçimlerinde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yüzde 49,50 oy oranıyla, en yakın rakibine büyük fark atarak sandıktan açık ara birinci çıkmıştır. Aksaray’ımız ise Cumhurbaşkanına en çok oy veren iller içerisinde yer aldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de çoğunluğu Cumhur İttifakına vererek bize ve İttifakımıza güvendiğini, inandığını, geleceğini burada gördüğünü teyit etmiştir. 14 Mayıs’ta sandığa giderek, özgür iradelerini yansıtan tüm vatandaşlarımıza, yurtdışıyla birlikte 56 milyon insanımızın her birine katkıları ve saygıdeğer oyları için teşekkür ediyorum. Emeğini esirgemeyerek, gecesini gündüzüne katan İl yönetim kurulu üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve üyelerimize, Belde Başkan ve üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza ve üyelerimize, sandık kurulu üyelerimize, sandık müşahitlerimize, mahalle başkanlarımıza, okul sorumlularımıza, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.”

‘İKİNCİ TURDA TARİHİ BİR OY BEKLİYORUZ’

Aksaray’ın ikinci tur seçiminde tarihi bir oyla Cumhurbaşkanına destek vereceğine inandığını vurgulayan Başkan Aktürk, “Yüksek Seçim Kurulu tarafından yapılan açıklamalara göre en yakın rakibimizle aramızdaki 2 buçuk milyon oy farkına rağmen Cumhurbaşkanı seçimi, ikinci tura kalmıştır. AK Parti olarak 21 yıldır bizim için seçim çalışması, seçimin bittiği günün ertesi günü başlar. Durmak yok, yola devam diyerek Türkiye Yüzyılı vizyonumuz doğrultusunda 28 Mayıs için bugünden itibaren çalışmaya başladık. Milletimiz şaşmaz ferasetiyle, bu sefer daha güçlü bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımıza destek verecektir. Hangi siyasi partiye gönül verirse versin tüm vatandaşlarımızın oyuna talip olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. İkinci turda zaferimizi taçlandırarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oyla yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Aksaray’ımız için, Türkiye için, durmadan, yorulmadan, aşkla çalışmaya devam edeceğiz. ‘Doğru Zamanda Doğru Adamla’, durmak yok yola devam” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası