banner
Siyaset

Alacalı vatandaşlar tapularına kavuştu

DİNÇER; “VATANDAŞLARIMIZIN YILLARDIR YUVA YAPTIKLARI YERLERİN TAPULARINI VERMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ” Aksaray’da yapılamaz denen birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Hamidiye Alaca Mahallesi’nde bir asırdır süren tapu..

Alacalı vatandaşlar tapularına kavuştu
banner

DİNÇER; “VATANDAŞLARIMIZIN YILLARDIR YUVA YAPTIKLARI YERLERİN TAPULARINI VERMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Aksaray’da yapılamaz denen birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Hamidiye Alaca Mahallesi’nde bir asırdır süren tapu sorununu çözüme kavuşturduklarını ve  mahalle sakinleri tarafından bu çözümün büyük bir sevinçle karşılandığını belirtti.

Belediyeye ait Hamidiye Alacada bulunan sosyal tesislerde düzenlenen tapu teslim törenine Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte katılan Dinçer,  “Hamidiye Alaca Mahallemizde kuşaktan kuşağa tapu sorunlarının çözülmesini bekleyen  birçok mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız vardı. Yaklaşık bir asırdır kangren haline gelmiş çözüme kavuşturulamamış bir haldeydi. Konu bize geldikten sonra ekibimizle birlikte özel bir çalışma yaptık. Hamdolsun sorunu çözdük. Uzun süren çalışmalarımızdan sonra mahalle sakinlerimize yıllardır yuva yaptıkları yerlerin tapularını vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelişime açık şehrimizin uç noktasında bulunan ve ağırlıklı olarak yıllar önce göç eden Kırım Türkü vatandaşlarımızın ikamet ettiği bu mahallemizde tapu sorununun çözülmesiyle beraber inşallah hem mahallemizin hem de planlı büyüme noktasında şehrimizin önünü açacak” dedi.

DİNÇER ‘TÜM MAHALLELERDE TAPU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ’

Tapu teslim töreninde bir müjdesini daha paylaşan Dinçer; “Allah nasip ederse ikinci dönemimizde Somuncubaba, Yeni sanayi, Yeni mahalle, Kurtuluş, Bahçeli, Laleli ve Zafer mahallelerindeki tapu sorunları içinde arkadaşlarımız çalışma başlattı. İnşallah önümüzdeki dönemde bu mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın da tapu sorunu çözeceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası