banner
Gündem

Alpaslan’dan öğrencilere ‘kitap okuyun’ tavsiyesi

Timur Sarrafoğlu İlkokulu öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan’ı ziyaret ederek ‘Dilimizin Zenginlikleri Projesi’ kapsamında okullarında yaptıkları etkinlikleri sundu. Dede Korkut Hikayeleri Anlatma Programı ile Deyimler ve Atasözleri Maket..

Alpaslan’dan öğrencilere ‘kitap okuyun’ tavsiyesi
banner

Timur Sarrafoğlu İlkokulu öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan’ı ziyaret ederek ‘Dilimizin Zenginlikleri Projesi’ kapsamında okullarında yaptıkları etkinlikleri sundu. Dede Korkut Hikayeleri Anlatma Programı ile Deyimler ve Atasözleri Maket Sergisinde görev alan öğrencileri makamında ağırlayan Alpaslan, öğrencilerle tek tek ilgilenerek yaptıkları çalışmaları dinledi. Öğrencilere yaptığı çalışmalar hakkında sorular da soran Alpaslan, öğrencilerin çok başarılı çalışmalar icra ettiklerini dile getirdi ve öğrencilerden kelime dağarcıklarının artması için bol bol kitap okumalarını istedi. Sunulan etkinlik sonrasında öğrencilere hediyeler takdim eden İl Millî Eğitim Müdürü, emeği geçen idareci ve öğretmenlere teşekkürlerini iletti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası